Nowo otwarty oddział oferuje szeroki zakres usług – od konsultacji ze specjalistami po stomatologię, diagnostykę i drobne zabiegi. Oprócz kompleksowej opieki zapewnia szybki dostęp do usług medycznych oraz wysokie standardy obsługi.
Centrum Medyczne PZU Zdrowie Wrocław Grabarska zlokalizowane jest na parterze nowoczesnego biurowca Pegaz, w samym centrum Wrocławia przy ul. Grabarskiej 1. Lokalizacja gwarantuje doskonały dojazd z każdej części miasta. W pobliżu centrum znajdują się liczne przystanki tramwajowe i autobusowe oraz postój taksówek. 

Wykończenia i oznakowania wszystkich Centrów Medycznych PZU Zdrowie zawierają kilka charakterystycznych elementów:
•    grafiki nawiązujące do tradycji medycyny herbarium 
•    naturalne odcienie 
•    jasna kolorystyka 
•    nowoczesne nośniki informacyjne

Wnętrze budynku przy ul. Grabarskiej 1 również zostało zaprojektowane według przyjętych standardów, co sprzyja komfortowi i dobremu samopoczuciu naszych pacjentów. 

Centrum Medyczne przy ul. Grabarskiej 1 to pierwsza we Wrocławiu placówka PZU Zdrowie zbudowana od podstaw. Cieszę się, że to kolejne miejsce na mapie Polski należące do naszej sieci, które dysponuje nowoczesnym sprzętem i doświadczoną kadrą medyczną. Wierzę, że utrzymując wysoką jakość świadczonych usług spełnimy oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających pacjentów.  – powiedziała Julita Czyżewska, prezes PZU Zdrowie.